menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت ,

موجود
کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت
کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت
(1)
(0)
چاپ دوم 1390
رنگ و مدل کالا
چاپ دوم 1390
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
95,000 تومان
معرفی کتاب

کتاب استعدادیابی در ورزش توسط جیم براون به نگارش درآمده است. سعید ارشم و الهام رادنیا ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت دومین چاپ کتاب را در سال 1390 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > رفتار حرکتی > آموزش تربیت بدنی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 2

سال چاپ: 1390

شابک: 9789645547804

تعداد صفحات: 296

وزن: 575 گرم

چه ویژگی هایی ورزشکاران عادی را از افراد زبده و موفق در ورزش‌‌‌‌های سازمان یافته متمایز می‌سازد؟ ورزشکاران زبده چه خصوصیات مشترکی دارند؟ در ورزش‌‌‌‌های مدرن امروزی، شناسایی استعدادها در بیشتر کشورها به همان اندازه که از روندی منسجم و مناسب برخوردار است، امری تصادفی نیز هست.

کتاب استعدادیابی در ورزش، به مهمترین عوامل موفقیت ورزشی می‌پردازد. نویسنده با جمع آوری اطلاعات و تجارب بسیاری از متخصصان امر، متغیر‌‌‌‌های اصلی را مشخص نموده و به مشارکت نسبی‌ آنها در عملکرد اشاره دارد؛ سپس در مورد نحوه بکارگیری این متغیرها در رشته‌‌‌‌های ورزشی و حتی موقعیت‌‌‌‌های مختلف درون این ورزش ها توضیح می‌دهد. در این کتاب، شما با تمامی ویژگی‌‌‌‌های جسمانی، روانی و عاطفی و عوامل ناملموس آشنا شده و به نقش مهم‌ آنها پی خواهید برد.

شما چه یک ورزشکار بلندپرواز باشید و چه والدین یکی از آن ها؛ و یا مربیگری ورزشکاران 8 الی 20 ساله را برعهده داشته باشید و یا حتی به عنوان یک استعدادیاب درصدد تعدیل ملاک ارزیابی خود باشید، این کتاب به شما می‌آموزد که در فرایند رشد، انتظار چه پیامدهایی را داشته باشید و چگونه بر موانع و مشکلات غلبه کنید.

کتاب استعدادیابی در ورزش که تنها منبع در این زمینه به شمار می‌رود، نگرش دقیق تر و عینی تر در رابطه با ورزشکاران جوان و افراد ذاتاً مستعد به شما می‌دهد که می‌توان به کمک آن و براساس روش‌‌‌‌های واقعی، پتانسیل ورزشی‌ آنها را مورد ارزیابی قرار داد و آن را به حداکثر کارایی رساند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.