menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت , چاپ دوم 1390 ,

نا موجود
استعدادیابی در ورزش (سعید ارشم)
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب استعدادیابی در ورزش | سعید ارشم | انتشارات علم و حرکت
(1)
(0)
چاپ دوم 1390
رنگ و مدل کالا
چاپ دوم 1390
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد عدد
قیمت کالا
42,500 تومان
معرفی کتاب

کتاب استعدادیابی در ورزش توسط جیم براون به نگارش درآمده است. سعید ارشم و الهام رادنیا ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت دومین چاپ کتاب را در سال 1390 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > رفتار حرکتی > آموزش تربیت بدنی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 2

سال چاپ: 1390

شابک: 9789645547804

تعداد صفحات: 296

وزن: 575 گرم

چه ویژگی هایی ورزشکاران عادی را از افراد زبده و موفق در ورزش های سازمان یافته متمایز می سازد؟ ورزشکاران زبده چه خصوصیات مشترکی دارند؟ در ورزش های مدرن امروزی، شناسایی استعدادها در بیشتر کشورها به همان اندازه که از روندی منسجم و مناسب برخوردار است، امری تصادفی نیز هست.

کتاب استعدادیابی در ورزش، به مهمترین عوامل موفقیت ورزشی می پردازد. نویسنده با جمع آوری اطلاعات و تجارب بسیاری از متخصصان امر، متغیرهای اصلی را مشخص نموده و به مشارکت نسبی آن ها در عملکرد اشاره دارد؛ سپس در مورد نحوه بکارگیری این متغیرها در رشته های ورزشی و حتی موقعیت های مختلف درون این ورزش ها توضیح می دهد. در این کتاب، شما با تمامی ویژگی های جسمانی، روانی و عاطفی و عوامل ناملموس آشنا شده و به نقش مهم آن ها پی خواهید برد.

شما چه یک ورزشکار بلندپرواز باشید و چه والدین یکی از آن ها؛ و یا مربیگری ورزشکاران 8 الی 20 ساله را برعهده داشته باشید و یا حتی به عنوان یک استعدادیاب درصدد تعدیل ملاک ارزیابی خود باشید، این کتاب به شما می آموزد که در فرایند رشد، انتظار چه پیامدهایی را داشته باشید و چگونه بر موانع و مشکلات غلبه کنید.

کتاب استعدادیابی در ورزش که تنها منبع در این زمینه به شمار می رود، نگرش دقیق تر و عینی تر در رابطه با ورزشکاران جوان و افراد ذاتاً مستعد به شما می دهد که می توان به کمک آن و براساس روش های واقعی، پتانسیل ورزشی آن ها را مورد ارزیابی قرار داد و آن را به حداکثر کارایی رساند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما