menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی | انتشارات علم و حرکت ,

نا موجود
کتاب نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی | انتشارات علم و حرکت
instagram
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی | انتشارات علم و حرکت
(1)
(0)
چاپ دوم 1399
رنگ و مدل کالا
چاپ دوم 1399
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
75,000 تومان
معرفی کتاب

کتاب نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی توسط سارا کشکر و حمید قاسمی به نگارش درآمده است. انتشارات علم و حرکت دومین چاپ کتاب را در سال 1399 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > مدیریت ورزشی > مدیریت بازاریابی ورزشی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 2

سال چاپ: 1399

شابک: 9786005543841

تعداد صفحات: 240

وزن: 360 گرم

حمایت مالی در ورزش یکی از مهمترین ارکان توسعه ورزش در سطح جهان است. شرکت‌‌‌‌های تجاری با قرارگیری در کنار ورزش و حمایت مالی از آن موجب یک رابطه برد - برد با سازمان ورزشی می‌شوند که در این رابطه حامیان مالی به اهداف تجاری، خوشنامی و تثبیت جایگاه اجتماعی خود نایل می‌شوند و در مقابل سازمان‌‌‌‌های ورزشی منابع مالی مورد نیاز برای برگزاری و توسعه ورزش را به دست می‌آورند.

امروز حامیان مالی ورزش فقط به ورزش نخبگان نمی‌پردازند، بلکه در سطح جهان شرکت‌‌‌‌های نامی در عرصه حمایت مالی به حمایت از ورزش مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزشی می‌پردازند و در قبال استفاده از امکانات تبلیغی این مراکز، اقدام به تجهیز فضا‌‌‌‌های ورزشی‌ آنها می‌نمایند. اما آنچه بسیار مورد توجه است این است که همواره حمایت مالی برای شرکت‌‌‌‌های تجاری و سازمان‌‌‌‌های ورزشی همراه با منفعت نیست و این رابطه گاه می‌تواند خوشنامی سازمان ورزشی و یا شرکت‌‌‌‌های تجاری را به خطر اندازد که مسلماً نتیجه آن منجر به رویگردانی جامعه از‌ آنها می‌شود.

این کتاب که با هدف تهیه منبع مطالعاتی برای درس (نقش حامیان و شرکاء در بازاریابی ورزشی) نوشته شده است، ضمن توجه به سرفصل‌‌‌‌های تعیین شده برای این درس، مطالب بیشتری را در خصوص حمایت مالی و اثرات آن در ورزش جهان و ایران در بردارد و مؤلفان با هدف آشنا کردن خوانندگان با موضوع حمایت مالی به درج این مطالب در کتاب همت گمارده اند. لذا محتوای این کتاب نه تنها می‌تواند مورد استفاده دانشجویان رشته مدیریت ورزش قرار گیرد، بلکه تمام افراد علاقه مند به حوزه بازاریابی و حمایت مالی نیز می‌توانند از آن بهره مند شوند. در این کتاب ضمن ارائه موضوعات و نمونه هایی از حمایت مالی در رویداد‌‌‌‌های ورزشی مهم جهان، نمونه ها و مثال هایی از حمایت مالی ورزش در ایران نیز درج شده است تا خوانندگان بتوانند مطالب علمی کتاب را با شرایط واقعی کشورمان نیز تطبیق دهند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.