menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان | حسن غرایاق زندی | انتشارات علم و حرکت ,

موجود
کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان | حسن غرایاق زندی | انتشارات علم و حرکت
instagram
کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان | حسن غرایاق زندی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان | حسن غرایاق زندی | انتشارات علم و حرکت
(1)
(1)
چاپ دوم 1398
رنگ و مدل کالا
چاپ دوم 1398
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
135,000 تومان
معرفی کتاب

کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان توسط دیمون برتون و توماس دی ردیک به نگارش درآمده است. حسن غرایاق زندی، مصطفی قاسمی و حسین یاراحمدی ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت دومین چاپ کتاب را در سال 1398 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > روانشناسی ورزشی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 2

سال چاپ: 1398

شابک: 9786005543766

تعداد صفحات: 424

وزن: 610 گرم

روان شناسی ورزشی برای مربیان، حاوی اطلاعاتی است که مربیان را برای کمک به روان ورزشکاران برای ساختن روحیه ای پولادین برای رسیدن به بالاترین کارایی در ورزش و زندگی آماده می‌سازد. به عنوان یک مربی، شما چشم اندازی از یک تصویر بزرگ از جنبه‌‌‌‌های ذهنی ورزش و بررسی نحوه عمل، فکر و احساس ورزشکاران در زمان اجرای تمرین و رقابت ورزشی به دست خواهید آورد. شما خواهید آموخت که چگونه از چنین ابزار روانی قدرتمندی برای تعیین هدف، تصویرسازی، آرامش، انرژی دهی و خود گویی برای کمک به ورزشکاران خود در طراحی برنامه‌‌‌‌های آموزشی روانی استفاده کنید. همچنین درک خواهید کرد که چگونه به ورزشکاران خود در توسعه مهارت‌‌‌‌های ذهنی مانند انگیزه، مدیریت انرژی، تمرکز، مدیریت استرس، و اعتماد به نفس که منجر به افزایش لذت و افزایش کارایی در مهارت‌‌‌‌های زندگی خواهد شد، کمک کنید. همچنین کشف خواهید کرد که چگونه برنامه‌‌‌‌های ذهنی، برنامه‌‌‌‌های آموزشی، مهارت‌‌‌‌های ذهنی ارائه شده به ورزشکاران اجازه می‌دهد که برای رسیدن به ثبات ذهن و حفظ آن که توسعه اوج عملکرد را به همراه دارد، نائل آیند.

کتاب روان شناسی ورزشی برای مربیان، منعکس کننده تجربیات دو تن از متخصصان روان شناسی ورزشی است که در مجموع 45 سال تجربه آموزش، مربیگری، تحقیق، و تجربه در امور مشاوره دارند. این کتاب برای افرادی که مایلند درک عمیقی از روان شناسی ورزشی و دانش کاربرد تجربه در میادین ورزشی آگاهی یابند، کتابی کاربردی و منبع است و مطالعه آن را به تمام مربیان ورزشی، دانشجویان تربیت بدنی، متخصصان روان درمانی و هر کسی که با ورزش و ورزشکار سروکار دارد، قویاً توصیه می‌کنیم.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.