menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت , چاپ اول 1392 ,

نا موجود
مدیریت باشگاه ورزشی
instagram
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت
(0)
(0)
چاپ اول 1392
رنگ و مدل کالا
چاپ اول 1392
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد عدد
قیمت کالا
49,500 تومان
معرفی کتاب

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی توسط متیو رابینسون به نگارش درآمده است. رحیم رمضانی نژاد، مهدی آزادان و مالک آزادان ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت اولین چاپ کتاب را در سال 1392 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > مدیریت ورزشی > مدیریت اماکن ورزشی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 1

سال چاپ: 1392

شابک: 9786005543384

تعداد صفحات: 344

وزن: 480 گرم

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی با در نظر داشتن نیازها و مطالب منحصر به فرد اداره باشگاه های ورزشی، زمینه ها و مثال هایی ضروری در این مورد را برای عوامل اجرایی، مدیران و مربیان فراهم می کند. رهبران با داشتن این کتاب و راهنمای برجسته، صاحب ابزارهایی برای ایجاد و نگهداری سازمان های می شوند که مناسب رشد و ترقی بوده و از نظر مالی موفق هستند و در عین حال نیازهای ورزشکاران و حامیان خود را برآورده می کنند.

این منبع معاصر، اصول پیچیدۀ مدیریت را برای تمام ورزش های باشگاهی  اعم از برنامه های سطوح و سنین چندگانه با بودجه های گسترده یا باشگاهی محلی با منابع محدود تجزیه می کند. افرادی که به مدیریت و رهبری در باشگاه ها مشغولند در خواهند یافت که قادرند طرح های موفق تجاری را بدون قربانی کردن برنامه های توسعه بازیکنان یا مأموریت باشگاه شان تدوین نمایند. علاوه بر این، آن ها آخرین و جدیدترین اطلاعاتی را به دست خواهند آورد تا از این طریق فرهنگ مشخص و متمایز باشگاهی را ایجاد نموده، رویه ها را سازماندهی کرده و سودبخشی را از طریق اداره باشگاه با استفاده از تفکر تجاری تقویت نمایند.

برخلاف اکثر کتاب هایی که برای مدیران باشگاه های ورزشی نوشته شده اند، این منبع به شناسایی مسئولیت های رهبران و عوامل اجرایی با حرکت به سطح فراتر از مربیگری اقدام می کند. محتوای این کتاب علاوه بر توسعه بازیکنان، بر تاکتیک های موفق تجاری مرتبط با باشگاه های ورزشی مشتمل بر نحوه برآورده ساختن نیازهای منحصر به فرد مدیریت، بازاریابی، نگهداری، ارتباطات و اجرایی آن ها نیز تمرکز می کند. این کتاب همچنین رهنمودهایی را درباره تعیین ساختار سازمانی باشگاه، استخدام رهبران اثربخش، درک روابط والدینی و مواجهه با مسائل قانونی و اخلاقی فراهم می کند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما