menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت ,

موجود
کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت
instagram
کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب مدیریت باشگاه ورزشی | رحیم رمضانی نژاد | انتشارات علم و حرکت
(0)
(0)
چاپ اول 1392
رنگ و مدل کالا
چاپ اول 1392
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
105,000 تومان
معرفی کتاب

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی توسط متیو رابینسون به نگارش درآمده است. رحیم رمضانی نژاد، مهدی آزادان و مالک آزادان ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت اولین چاپ کتاب را در سال 1392 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > مدیریت ورزشی > مدیریت اماکن ورزشی

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 1

سال چاپ: 1392

شابک: 9786005543384

تعداد صفحات: 344

وزن: 480 گرم

کتاب مدیریت باشگاه ورزشی با در نظر داشتن نیازها و مطالب منحصر به فرد اداره باشگاه‌‌‌‌های ورزشی، زمینه ها و مثال هایی ضروری در این مورد را برای عوامل اجرایی، مدیران و مربیان فراهم می‌کند. رهبران با داشتن این کتاب و راهنمای برجسته، صاحب ابزارهایی برای ایجاد و نگهداری سازمان‌‌‌‌های می‌شوند که مناسب رشد و ترقی بوده و از نظر مالی موفق هستند و در عین حال نیاز‌‌‌‌های ورزشکاران و حامیان خود را برآورده می‌کنند.

این منبع معاصر، اصول پیچیدۀ مدیریت را برای تمام ورزش‌‌‌‌های باشگاهی اعم از برنامه‌‌‌‌های سطوح و سنین چندگانه با بودجه‌‌‌‌های گسترده یا باشگاهی محلی با منابع محدود تجزیه می‌کند. افرادی که به مدیریت و رهبری در باشگاه ها مشغولند در خواهند یافت که قادرند طرح‌‌‌‌های موفق تجاری را بدون قربانی کردن برنامه‌‌‌‌های توسعه بازیکنان یا مأموریت باشگاه شان تدوین نمایند. علاوه بر این،‌ آنها آخرین و جدیدترین اطلاعاتی را به دست خواهند آورد تا از این طریق فرهنگ مشخص و متمایز باشگاهی را ایجاد نموده، رویه ها را سازماندهی کرده و سودبخشی را از طریق اداره باشگاه با استفاده از تفکر تجاری تقویت نمایند.

برخلاف اکثر کتاب هایی که برای مدیران باشگاه‌‌‌‌های ورزشی نوشته شده اند، این منبع به شناسایی مسئولیت‌‌‌‌های رهبران و عوامل اجرایی با حرکت به سطح فراتر از مربیگری اقدام می‌کند. محتوای این کتاب علاوه بر توسعه بازیکنان، بر تاکتیک‌‌‌‌های موفق تجاری مرتبط با باشگاه‌‌‌‌های ورزشی مشتمل بر نحوه برآورده ساختن نیاز‌‌‌‌های منحصر به فرد مدیریت، بازاریابی، نگهداری، ارتباطات و اجرایی‌ آنها نیز تمرکز می‌کند. این کتاب همچنین رهنمودهایی را درباره تعیین ساختار سازمانی باشگاه، استخدام رهبران اثربخش، درک روابط والدینی و مواجهه با مسائل قانونی و اخلاقی فراهم می‌کند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.