قوانین و مقررات

menuordersearch
behtarinketab.com
(1)
(0)
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه بهترین کتاب:

 

1. هزینه های دریافتی از مشتری

هزینه کتاب + هزینه ارسال کتاب

(طبق قانون معافیت موسسات انتشاراتی و کتاب فروشان از پرداخت مالیات (بند 5 ماده 12 قانون مالیات برارزش افزوده)، کالاهای فروشگاه بهترین کتاب مشمول مالیات نمی‌باشند.)

 

2. قیمت گذاری کتاب ها

فروشگاه بهترین کتاب، محصولات عرضه شده در سایت را صرفاً بر اساس قیمت پشت جلد تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند، همچنین در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است در مقاطع زمانی مختلف قیمت برخی از کتاب ها توسط ناشر تغییر یابد.

 

3. اعتبار قیمت کتاب ها

قیمتی که در هنگام سفارش در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر است و تمامی کالاهای موجود در سایت، از زمان آماده پرداخت شدن، اعتبار قیمت دارند و قیمت تغییر نخواهد کرد. به غیر از مواردی مانند چاپ جدید کتاب ها که در صورت افزایش قیمت ما به التفاوت قیمت کتاب به اطلاع خریدار می‌رسد و در صورت تمایل پس از پرداخت آن روند آماده سازی سفارش آغاز می‌شود. همچنین در صورتی که خریدار مایل به خرید چاپ جدید کتاب نباشد کل مبلغ به حساب خریدار واریز می‌شود.

 

4. شرایط لغو سفارش

در صورتی که کتابی را سفارش داده اید و هزینه آن را پرداخت کرده اید، اما به هر دلیلی از خرید کتاب منصرف شده اید، می‌توانید حداکثر تا 12 ساعت از زمان ثبت سفارش با شماره های موجود در بخش تماس با ما سایت ارتباط برقرار کرده، سفارشتان را لغو و کل مبلغ واریز شده را دریافت کنید. لطفا در صورت لغو سفارش خود هرچه سریعتر به فروشگاه اطلاع دهید، بدیهی است در صورت لغو سفارش پس از زمان تعیین شده سفارش شما ارسال می‌گردد.

 

5. شرایط استرداد کالا

چنانچه کتاب های فروخته شده دارای نقص باشد و بخشی از جلد و یا صفحات داخلی کتاب مخدوش و یا دارای مشکلات چاپی باشد، کتاب به رایگان مسترد خواهد شد.

 

6. فرایند پردازش و ارسال سفارشات

زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، دو روز کاری است و ارسال توسط اداره پست، بین 2 تا 7 روز کاری به طول می‌انجامد.

 

7. روش های ارسال کتاب

پست پیشتاز

پیک موتوری (مخصوص شهر تهران)

تهران - فروشگاه اینترنتی بهترین کتاب

logo-samandehi