menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب علم تمرین راهنمای مربیان ورزش‌‌‌‌های تیمی | انتشارات علم و حرکت, چاپ اول 1392 ,

موجود
علم تمرین راهنمای مربیان ورزش‌‌‌‌های تیمی
instagram
کتاب علم تمرین راهنمای مربیان ورزش‌‌‌‌های تیمی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب علم تمرین راهنمای مربیان ورزش‌‌‌‌های تیمی | انتشارات علم و حرکت
(2)
(0)
چاپ اول 1392
رنگ و مدل کالا
چاپ اول 1392
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
69,500 تومان
معرفی کتاب

کتاب علم تمرین راهنمای مربیان ورزش های تیمی توسط تئودور بومپا به نگارش درآمده است. نعیما خواجوی، تهمینه طهرانی، سارا زارع، کاظم خدایی و عباس عبدالمالکی ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت اولین چاپ کتاب را در سال 1392 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > فیزیولوژی > علم تمرین

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 1

سال چاپ: 1392

شابک: 9786005543575

تعداد صفحات: 280

وزن: 420 گرم

به دلیل اینکه ورزش‌‌‌‌های تیمی بسیار پیچیده هستند، تمرین دادن ورزشکاران اینگونه تیم ها کار پیچیده ای است. مربیان بایستی مهارت‌‌‌‌های تکنیکی و تاکتیکی درگیر در رشته خود و همچنین روش‌‌‌‌های تمرین فیزیولوژیکی و روانی را برای به بیشینه رساندن توان نهفته بازیکن در انجام عملکرد تیم و کامیابی آن درک کنند.

با این نگرش که بسیاری از گفته‌‌‌‌های بیان شده در این کتاب از دانش پایه آناتومی انسان و فیزیولوژی ورزشی برگرفته شده اند، مربیان نبایستی برای پیروی از این گفته ها زحمتی داشته باشند. این روش جدید و دانشورانه برای تمرین دستگاه‌‌‌‌های انرژی و بهبود سرعت، توان، چابکی، فرزی و استقامت و برای کمک به بازیکنان برای فراتر رفتن از میزان کنونی جسمانی و روانی‌ آنها فراهم شده است. در تمرین ورزش‌‌‌‌های تیمی یک نکته روشن این است که بدون پیشرفت‌‌‌‌های دانشورانه و روش شناسی تمرین، پیشرفتی به دست نمی‌آید.

از مربیانی که درباره همانندسازی تمرین، برنامه ریزی و جنبه‌‌‌‌های فیزیولوژیکی تمرین خواهان فراگیری بیشتری هستند تا مربیان بدنسازی و قدرتی که خواستار فراگیری بیشتر درباره جنبه‌‌‌‌های روشنی از تمرین‌‌‌‌های تکنیکی و تاکتیکی هستند و نیز مربیان سخت کوش ورزش‌‌‌‌های تیمی، این کتاب برای این دسته از مربیان فراهم شده است.

هدف دیگر این کتاب در دسترس بودن آن به عنوان کتاب درسی رسمی برای برنامه گواهینامه مربیگری بدنسازی و قدرتی است که بنیاد تئودور بومپا پیشکش می‌کند. هدف از این کار، پدید آوردن مربیانی با کیفیت بالا در بدنسازی و تمرین‌‌‌‌های قدرتی فراتر از آن چیزی که هم اکنون هستند.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.