menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی | انتشارات علم و حرکت , چاپ اول 1395 ,

نا موجود
مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی
instagram
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی | انتشارات علم و حرکت
(1)
(0)
چاپ اول 1395
رنگ و مدل کالا
چاپ اول 1395
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد عدد
قیمت کالا
59,500 تومان
معرفی کتاب

کتاب مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی توسط حسن معصومی، علی زارعی و محمد سنایی به نگارش درآمده است. انتشارات علم و حرکت اولین چاپ کتاب را در سال 1395 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > مدیریت ورزشی > مدیریت اوقات فراغت

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 1

سال چاپ: 1395

شابک: 9786005543902

تعداد صفحات: 438

وزن: 630 گرم

یکی از مهمترین مسائل جوامع امروز بشری در سراسر دنیا مسئله استفاده صحیح تر و مؤثرتر از اوقات فراغت است. این اوقات برای مؤمنان لحظه های نیایش با معبود، برای اندیشمندان، ساعات تفکر و برای هنرمندان زمان ساختن و ابداع آثار هنری و برای نوجوانان ساعات خلاقیت است. بسیاری از مردم از جمله صاحب نظران تعلیم و تربیت به این نتیجه رسیده اند که باید مدارس، دانشگاه ها و مؤسسه های آموزشی مسئولیت های بیشتر و روشن تری را در این باره بر عهده بگیرند و برای بهره برداری بهینه از اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان برنامه ریزی کنند.

تربیت بدنی و فعالیت های فوق برنامه ورزشی یکی از مهمترین عواملی است که می تواند اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان را پر کنند و بر رشد فرهنگی یک نظام مؤثر واقع شود، بدون آن که حیات معنوی یک جامعه به خطر بیفتد. در زندگی انسان ها لحظه ها و اوقاتی وجود دارد که از اهمیت و حساسیت فوق العاده ای برخوردار است. این اوقات می تواند فرصتی برای رشد شخصیت فرد باشد و یا بر عکس ممکن است موجب بروز اختلالات رفتاری و انحرافات اخلاقی و اجتماعی وی گردد.

کتاب مدیریت فوق برنامه و ورزش های تفریحی در 16 فصل تدوین شده و محتوای آن در مورد مبانی نظری فوق برنامه و ورزش های تفریحی، مدیریت فوق برنامه ورزشی، جوایز، داوطلبان ورزشی، ایمنی، بازاریابی ورزشی، ترویج، تبلیغات، ارتباط با مشتریان فوق برنامه ورزشی، مدیریت خرید و مدیریت عملکرد فوق برنامه ورزشی است.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما