menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها | مهدی زارعی | انتشارات علم و حرکت , چاپ اول 1396 ,

نا موجود
ورزش و مدیریت بیماری ها
instagram
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها | مهدی زارعی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها | مهدی زارعی | انتشارات علم و حرکت
(1)
(0)
چاپ اول 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ اول 1396
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد عدد
قیمت کالا
42,500 تومان
معرفی کتاب

کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها توسط برایان سیلئو تولتز و ایگناسیو ریپول به نگارش درآمده است. مهدی زارعی، کاظم خدایی، آرزو ایلدر آبادی و محمدرضا حامدی نیا ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت اولین چاپ کتاب را در سال 1396 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > فیزیولوژی > بیماری ها

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 1

سال چاپ: 1396

شابک: 9786005543056

تعداد صفحات: 292

وزن: 440 گرم

کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها، ویراست دوم، به منظور کمک به پزشکان معالج و سایر مشاغل مرتبط با تندرستی طراحی شده است تا دستورالعمل های ورزشی را با شیوه های متداول درمانی ادغام نمایند.

کتاب ورزش و مدیریت بیماری ها رسالت آموزش و مدیریت منابعی را برعهده دارد که بر تجویز برنامه های ورزشی برای پزشکان و مشاغل حوزه بهداشت تأکید می کند و با هدف تجویز ورزش (فعالیت های ورزشی) برای بیماران توسط پزشکان ساده و قابل استفاده، تهیه شده است. این کتاب منحصر به فرد، شامل 2 بخش و چندین فصل است که هر کدام به یک بیماری مزمن اختصاص دارد. هر فصل کتاب شامل مقدمه مختصری درباره بیماری، درمان دارویی و دستورالعمل های ورزشی همراه با آموزش های خود مراقبتی برای بیماران است که آن ها را به داشتن یک نقش پیشگام و فعال در تندرستی و مدیریت بیماری شان تشویق می کند. جداول و نمودارهای کاربر پسند در پیوست ها، بسیاری از محاسبات خسته کننده به منظور تعیین آمادگی و آماده سازی یک برنامه تمرینی مؤثر و ایمن را حذف کرده و انجام توصیه های خاصی را تضمین می کند.

فصل های 1 تا 9 درباره بیماری های مزمن که می تواند با ورزش کنترل و مدیریت شود، بحث می کند. در فصل های ۱۰ تا ۱۴ دستورالعمل های ورزشی برای افرادی که عاری از بیماری بوده و همچنین، بیماران وابسته به صندلی چرخدار فراهم شده است. در حال حاضر، تعداد کمی از پزشکان و دست اندرکاران امر سلامت از بیماران درباره عادات ورزشی آن ها سؤال می کنند؛ تعداد کمتری از آن ها از این که چگونه ورزش، سلامتی و بیماری را تعدیل می کند و این که چگونه دستورالعمل ورزشی تجویز کنند، اطلاع دارند. این کتاب با هدف رفع این کمبودها تألیف شده است.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما