menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب استپ ایروبیک | فهیمه مسعودی | انتشارات علم و حرکت , چاپ دوم 1399 ,

نا موجود
استپ ایروبیک (فهیمه مسعودی)
instagram
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

کتاب استپ ایروبیک | فهیمه مسعودی | انتشارات علم و حرکت
...
کتاب استپ ایروبیک | فهیمه مسعودی | انتشارات علم و حرکت
(0)
(0)
چاپ دوم 1399
رنگ و مدل کالا
چاپ دوم 1399
گارانتی کالا:
ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کتاب
تعداد عدد
قیمت کالا
35,000 تومان
معرفی کتاب

کتاب استپ ایروبیک برای مدارس، باشگاه ها و سالن های ورزشی توسط ایریس پاهمیر و کورینا نیدربائومر به نگارش درآمده است. فهیمه مسعودی و کارولین سهاکیان ترجمه فارسی این کتاب را تهیه نموده اند. انتشارات علم و حرکت دومین چاپ کتاب را در سال 1399 منتشر کرده است.

موضوع: تربیت بدنی > رشته های ورزشی > ایروبیک و ژیمناستیک

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 2

سال چاپ: 1399

شابک: 9786005543780

تعداد صفحات: 156

وزن: 240 گرم

برای آن که بتوانید استپ ایروبیک را درست ارائه دهید، باید محتوا و فنون این ورزش را دریافته و آن ها را توصیف کنید. علاوه براین، باید اطلاعات کاملی از روش های مناسب آموزشی داشته باشید تا الگوهای استپ و حرکات دستها را در کنار هم قرار داده و چنان در آن ها مهارت بیابید که شرکت کنندگان در طی جلسه تمرینی با هیچ وقفه ای روبه رو نشوند. با داشتن درک بهتری از ساختار برنامه آموزشی و تأکیدهای مختلف آن، همین طور گروه های مختلف هدف (مبتدی، متوسط و پیشرفته)، بدون شک، روند آموزشی برانگیزاننده و جذابی خواهید داشت.

هدف این کتاب، آگاه کردن خواننده از این جنبه ها، همین طور ارائه ایده های کاربردی است. برای دستیابی به این امر، کتاب به دو بخش تقسیم شده است. سرفصل 1, از نظریات سخن می گوید و برآوردی کلی از اهداف، امکانات آموزشی و برنامه های استپ ایروبیک ارائه می دهد. نتایج تحقیقاتی که تاکنون در رابطه با استپ ایروبیک انجام شده در فصل ۲, خلاصه می شود. فصل 3 بر متدهای آموزشی آن متمرکز می شود.

در بخش عملی و مفصل این کتاب, خواننده از تکنیک های استپ ایروبیک آگاهی می یابد که شرح کاملی از مراحل بیسیک استپ ها، ترکیب استپ ها، حرکات دست و الگوهای آن را شامل می شود. تکنیک ها به زبان استاندارد ورزشی ارائه شده اند که در این بخش با شرح تمرین های قدرتی و کششی استپ کامل می شود. متعاقب آن برای کاربردهای جایگزین و تفریحی تخته استپ، پیشنهاداتی ارائه می شود. پنج مثال کاربردی  که در فصل 5 آمده است، نمونه هایی برای کسانی است که علاقمند هستند برنامه تدریس و  آموزش شخصی استپ ایروبیک را ارائه دهند. در پایان نیز دو راهکار تدریس دیگر را مطالعه می کنید تا بتوانید آن ها را در ورزش مدارس به کار ببرید. این کتاب برای همه کسانی که به استپ ایروبیک علاقه مند هستند، یک نیاز ضروری است.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما