menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب برندهای ورزشی | پاتریک باچت | فرشاد تجاری | انتشارات حتمی , چاپ سوم 1396 ,

موجود
برندهای ورزشی
 کتاب برندهای ورزشی
...
کتاب برندهای ورزشی | پاتریک باچت | فرشاد تجاری | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ سوم 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ سوم 1396
تعداد عدد
قیمت کالا
49,900 تومان
معرفی کتاب

کتاب برندهای ورزشی در زمینه مدیریت بازاریابی ورزشی توسط پاتریک پاچت و دیتر هیلایرت نوشته شده است. دکتر فرشاد تجاری، داود نصر اصفانی و نیما ماجدی زحمت ترجمه کتاب را کشیده اند. انتشارات حتمی تاکنون سه نوبت کتاب برندهای ورزشی را چاپ نموده است. اکنون چاپ سوم آن که مربوط به سال 1396 هست جهت تهیه در فروشگاه موجود می باشد.
موضوع: تربیت بدنی - مدیریت ورزشی - مدیریت بازاریابی ورزشی
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 3
سال چاپ: 1396
شابک: 9786003550025
تعداد صفحات: 256
وزن: 380 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

دکتر پاتریک باچت پروفسور مدیریت ورزشی و بازاریابی و عضو هئیت علمی علوم ورزشی دانشگاه برگاندی (فرانسه) و عضوی از گروه پژوهش روان شناسی - اجتماعی و مدیریت ورزشی (SPMS) می باشد. وی مدیر ارشد و استاد روان شناسی اجتماعی و مدیریت ورزشی در دانشگاه برگاندی می باشد. او به طور وسیع به رفتارهای فعالان (مصرف کنندگان، گروه ها و سازمان ها) مرتبط با رویدادهای ورزشی علاقمند می باشد (مسابقه، توریسم و خرده فروشی ). وی در ویرایش مدیریت بازاریابی ورزشی همکاری کرده است؛ و در نویسندگی یک کتابی در خصوص مدیریت صنعت توریسم ورزشی (۲۰۰۹) و دو کتاب در خصوص برندهای ورزشی (اقتصادی، ۲۰۰۸؛ دانشگاه دی بوک) به زبان فرانسوی همکاری کرده است. وی مقالات متعددی در نشریات معتبر منتشر کرده است. از جمله نشریات ورزشی و صنعت گردشگری، فرآیندهای گروهی و ارتباطات میان گروهی اوقات فراغت و جامعه، مجله موضوعات و مسائل ورزشی و اجتماعی و بازبینی مدیریت ورزشی.
دکتر دیتر هیلايرت مدرس مدیریت ورزشی و بازاریابی در دانشگاه کلرمونت - فراند (فرانسه) می باشد و یکی از اعضاء مرکز پژوهش کلرمونت در مدیریت (CRCGM) می باشد. وی مدیر ارشد در کارآفرینی ورزشی، استراتژی و نوآوری می باشد. علايق پژوهشی اش أساسا با مدیریت نوآوری کارآفرینی و برند سروکار دارد. او دو کتاب در خصوص ورزش و نوآوری، و یک کتاب در مورد اقتصاد ورزشی و کارآفرینی (هارتماتان، ۲۰۰۵) تالیف کرده است و در تالیف دو کتاب در خصوص برندهای ورزشی به زبان فرانسه همکاری کرده است. وی مقالات متعددی در نشریات معتبر علمی از جمله مجله اقتصاد نوآوری و مدیریت ورزشی به چاپ رسانده است.
دکتر گولوم بودنت، مدرس بازاریابی و مدیریت ورزشی دانشکده علوم ورزشی، تمرین و سلامتی دانشگاه لوفي بورف بریتانیا می باشد. پژوهش وی در ابتدا با عملکرد مشتری با توجه به سازمان های ورزشی، رویدادهای ورزشی و برند ورزشی سروکار دارد. وی در ویرایش کتاب راهنمای روتلیج در خصوص مدیریت ورزشی (۲۰۱۲) همکاری داشته و مقالات متعددی را در نشریات معتبر علمی از جمله مجله بین المللی بازاریابی ورزشی و حمایت، مجله خدمات خرده فروشی و مشتریان، بازبینی مدیریت ورزشی، مجله مدیریت ورزشی و روان شناسی و بازاریابی منتشر کرده است.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
آدرس دفتر:
نواب صفوی - صراف نژاد - پلاک 16 - طبقه سوم

آدرس فروشگاه جهت خرید حضوری:
تهران - خیابان انقلاب - منیری جاوید نبش شهرزاد
(خرید حضوری حتما با هماهنگی قبلی > کاهش اتلاف وقت ارزشمند شما)
فروش اینترنتی: از طریق سایت

"فروش تلفنی"
(تماس، پیامک، واتساپ و تلگرام)
09194443263 (محمد حسنی، 9 صبح تا 9 شب)
ساکنین شهر تهران جهت ارسال با پیک تماس بگیرید.

*** راهنمای خرید سریع و آسان ***
جهت رفاه حال کاربران عزیز امکان خرید بصورت تلفنی، پیامک، تلگرام و واتس آپ نیز فراهم می باشد.
در این روش کافیست عنوان کتاب را از طریق پیامک یا تلگرام یا واتس آپ به شماره همراه 09194443263 (محمد حسنی) ارسال نمایید.
مواردی همچون دریافت آدرس، نحوه ارسال، زمان ارسال و نحوه پرداخت با شما هماهنگ می شود. (سپاس از همراهی شما)