قیمت و خرید کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی | گرینول | هاشم کوزه چیان | انتشارات حتمی

menuordersearch
behtarinketab.com
کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی | گرینول | هاشم کوزه چیان | انتشارات حتمی
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی
...

کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی | گرینول | هاشم کوزه چیان | انتشارات حتمی

(1)
(0)

چاپ چهارم 1396

رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1396
تعداد
+
_
عدد نا موجود
69,900 تومان

توضیح و ویژگی‌‌‌‌های مهم

سوالی دارید؟

کاربران عزیز فروشگاه بهترین کتاب

با سلام، به زودی با ارائه پرفروش ترین و بهترین کتاب ها در خدمت شما هستیم. (ممنون از صبوری شما عزیزان)
هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما در میان بگذارید.
سپاس از همراهی شما

پشتیبانی آنلاین

معرفی کتاب

کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی توسط کریستوفر گرینول، لیث ان دنری بوسل و دیوید شانک نوشته شده است. ترجمه فارسی کتاب با همکاری دکتر هاشم کوزه چیان و رسول نوروزی سید حسینی و انتشارات حتمی تهیه و به بازار عرضه شده است.

موضوع: تربیت بدنی - مدیریت ورزشی - مدیریت رویداد و اجرا مسابقات
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1396
شابک: 9786003550216
تعداد صفحات: 360
وزن: 520 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

رویداد‌‌‌‌های ورزشی آینه تمام نمای مدیریت ورزشی هستند. مدیران ورزشی در برگزاری رویدادها و امور اجرایی آنها، از حوزه ها و گرایش‌‌‌‌های مختلف رشته مدیریت ورزشی از قبیل مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، مدیریت ایمنی، ارتباطات و روابط رسانه ای، جامعه شناسی و روان شناسی ورزشی، حقوق ورزشی، حمایت مالی، بودجه بندی و غیره، استفاده کرده و آنها را در یک بستر خاص به صورت عملی پیاده می‌کنند.

از این رو شناخت و احاطه به دانش مدیریت رویداد برای تمامی مدیران ورزشی جزو مهمترین مسائل است. زیرا آنها خواه نا خواه در طول مسیر شغلی شان ناگزیر به برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و جهت دهی، بودجه بندی، کنترل و ارزیابی یک رویداد در سطوح مختلف خواهند بود.

از این رو زمانی که بتوانند مسائل نظری و دانش پایه را در این زمینه به خوبی کسب کنند، می‌توانند رویدادها را به صورت موفقیت آمیزی برگزار کنند. علاوه بر این، سایر افراد از مدیران ورزشی و تحصیل کرده‌‌‌‌های این حوزه انتظار دارند که دانش بالایی در زمینه برگزاری رویداد‌‌‌‌های ورزشی داشته باشند. این عامل نیز به عنوان یکی دیگر از دلایل کسب دانش در این زمینه مطرح است.

کتاب مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی به اندازه سهم خود توانسته است نیاز مدیران ورزشی و دانشجویان رشته مدیریت ورزشی را در این زمینه برآورده کند. این کتاب در سال 2016 و توسط انتشارات معتبر Human Kinetics به چاپ رسیده و در قالب سیزده فصل تقریبا تمامی سر فصل ها و مباحث مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی را پوشش داده است.

در فصل اول این کتاب صنعت مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی تشریح شده است. در این فصل ارتباط ورزش و صنعت رویدادها و همچنین گردشگری به خوبی تشریح شده است. در فصل دوم طرح ریزی رویداد مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل مباحثی از قبیل. برنامه ریزی، رهبری، تصمیم گیری، تدارکات و پشتیبانی و برنامه‌‌‌‌های اقتضایی مورد بحث قرار گرفته است.

در فصل سوم مباحثی مربوط به پیشنهاد میزبانی رویداد از قبیل فرایند پیشنهاد میزبانی، مطالعات امکان سنجی، مستندسازی پیشنهاد میزبانی و کمیسیون‌‌‌‌های ورزشی مطرح شده است. در فصل چهارم کارگزینی در رویداد مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل مباحثی از قبیل برنامه زمان بندی کارکنان، برون سپاری، مدیریت جلسات و داوطلبان مطرح شده است.

در فصل پنجم مباحثی در مورد بودجه بندی در رویداد از قبیل فرایند‌‌‌‌های بودجه بندی، اجزای بودجه، انواع بودجه، و کنترل هزینه ها مورد بحث قرار گرفته است. در فصل ششم حمایت مالی در رویداد مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل حمایت مالی، اجزای آن، مزایا و منافع برخاسته از آن و نحوه انجام آن به صورت مبسوط مطرح شده است.

در فصل هفتم، درباره بازاریابی در رویداد بحثهایی مطرح شده است که در این راستا به مواردی نظیر چارچوب برنامه بازاریابی، بازار‌‌‌‌های هدف، آمیخته بازاریابی، ترویج رویداد و برندینگ اشاره شده است. در فصل هشتم به مبحث ترویج و روابط رسانه ای پرداخته شده است. در این فصل روابط به هم پیوسته رسانه و ورزش، آمیخته ترویجی، ابزار‌‌‌‌های ترویجی و رسانه‌‌‌‌های اجتماعی مورد بحث قرار گرفته است.

در فصل نهم، ملاحظات حقوقی در قراردادها مطرح شده است. در این فصل مباحثی از قبیل انواع قراردادها، توصیه هایی برای مذاکره در قراردادها، و قوانین فدرالی مورد بحث قرار گرفته است. در فصل دهم مدیریت ریسک از طریق بحث در مورد فرایند و برنامه ریزی مدیریت ریسک، شناسایی تهدیدات برای رویداد، و برنامه هایی برای مدیریت جمعیت به صورت مفصل مورد تشریح قرار گرفته است.

در فصل یازدهم مبحث تدارکات و خدمات در رویداد مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل مواردی از قبیل جدول زمانی رویداد، مکانیزم‌‌‌‌های ثبت نام در رویداد، بلیت فروشی، اقدامات مرتبط با نورپردازی، صدا، عرضه کنندگان خدمات نظافتی و بهداشتی و نحوه ی روابط با عرضه کنندگان خدمات مطرح شده است. در فصل دوازدهم مدیریت روز برگزاری رویداد تشریح شده است. در این فصل رویه‌‌‌‌های رویداد، برنامه‌‌‌‌های جایگزین، مدیریت کارکنان، تماشاگران و حامیان مالی مورد بحث قرار گرفته است.

در نهایت در فصل سیزدهم ارزیابی و جزئیات پس از برگزاری رویداد مورد بحث قرار گرفته است. در این فصل به مسائلی از قبیل ترویج پس از برگزاری رویداد، پوشش رسانه ای، گزارش دهی و ارزیابی نتایج و اهداف پرداخته شده است.

باید خاطر نشان کرد که این کتاب چندین ویژگی منحصر به فرد دارد. اول، در این کتاب سعی شده است در ابتدای هر فصل مصاحبه ای با یکی از چهره‌‌‌‌های برجسته در زمینه مدیریت رویداد ورزشی انجام شود. در این مصاحبه ها به تجارب بسیار ارزشمندی اشاره شده است که می‌تواند به نحو مطلوبی مورد استفاده دست اندر کاران، مدیران ورزشی و دانشجویانی که در آینده در این حیطه وارد می‌شوند، قرار گیرد.

دوم، در متن کتاب سعی شده است که به صورت کل نگر تمامی مباحث مرتبط با مدیریت رویداد ورزشی پوشش داده شود، به نظر مؤلفان تقریبا تمامی سر فصل ها و موضوعات مرتبط با مدیریت رویداد‌‌‌‌های ورزشی پوشش داده شده است. سوم، این کتاب به نحو مطلوبی توانسته است بین مباحث نظری و عملی ارتباط برقرار کند. چهارم، در لابه لای مطالب مطرح شده در این کتاب، چک لیست ها و نمونه هایی از فرم‌‌‌‌های کاربردی ارائه شده است که می‌تواند مورد استفاده مدیران ورزشی قرار گیرد.

در نهایت، مطالب مطرح شده در این کتاب به روز است و خواننده می‌تواند با این مباحث ارتباط مطلوبی برقرار کند. در ترجمه این کتاب، تلاش گردید با رعایت امانت داری، مطالب به صورت روان و سنجیده ارائه شود. امید است که این کتاب بتواند هر چند در مقیاس کوچک به نیاز پژوهندگان و دانشجویان در رشته مدیریت ورزشی پاسخ دهد و انگیزه تلاش‌‌‌‌های بیشتری را در این زمینه به وجود آورد.

راهنمایی ها و تذکرات صاحب نظران می‌تواند به بر طرف کردن کاستی‌‌‌‌های این مجلد در چاب‌‌‌‌های بعدی کمک کرده و مسلما موجب سپاسگزاری خواهد بود. در انتها بر خود وظیفه میدانیم که از کمک‌‌‌‌های بی دریغ سرکار خانم دکتر سپیده میر مجیدی به خاطر واژه گزینی و ارائه نکات کلیدی در ترجمه مباحث حقوقی در فصل نهم تشکر کنیم.

مزایای خرید

تهران - فروشگاه اینترنتی بهترین کتاب
مشاهده، بررسی و خرید کتاب ها از طریق سایت و اینستاگرام فروشگاه بهترین کتاب انجام می‌شود جهت ارتباط با ما می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما سایت اقدام کنید.

logo-samandehi