menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب حرکات پیلاتس با توپ کوچک | کاترین ویلکز | انتشارات حتمی, چاپ چهارم 1396 ,

نا موجود
حرکات پیلاتس با توپ کوچک
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب حرکات پیلاتس با توپ کوچک
...
کتاب حرکات پیلاتس با توپ کوچک | کاترین ویلکز | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ چهارم 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1396
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
35,000 تومان
معرفی کتاب

حرکات پیلاتس با توپ کوچک نام کتابی است در زمینه آموزش رشته ورزشی پیلاتس. کتاب حرکات پیلاتس با توپ کوچک (سطح 1 تا 5 کتاب راهنمای مربیان) توسط کاترین ویلکز نوشته شده است. این کتاب با همکاری رقیه یوسفی دارستانی، ندا نصیری خواه و شادی موسوی به زبان فارسی ترجمه شده است. کار چاپ کتاب را موسسه انتشارات حتمی انجام داده است.
موضوع: تربیت بدنی - رشته‌‌‌‌های ورزشی - پیلاتس
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1396
شابک: 9786003551381
تعداد صفحات: 70

پیشگفتار کتاب

توپ‌‌‌‌های کوچک چه کاری انجام می‌دهند؟ توپ‌‌‌‌های کوچک به چه منظوری استفاده می‌شوند؟
توپ‌‌‌‌های کوچک قطعه همه کارها فوق العاده از تجهیزات کارگاهی پیلاتس است که چه در حال سفر و چه در خانه می‌توان از آن استفاده نمود.
قطر بیشتر توپ‌‌‌‌های کوچک در سایز‌‌‌‌های 6 تا ۱۹ اینچ (هر اینچ معادل 2.54 سانتیمتر است که در معنا ۹۱ سانتیمتر و ۱۳۷ سانتیمتر قطر توپ ها است) و دارای طیف رنگ‌‌‌‌های متفاوت می‌باشند. توپ‌‌‌‌های کوچک تمرین پیلاتس تلفیقی (پیوندی) از دو نوع آموزش است که شامل تمریات پیلاتس ورزشی و پزشکی را دارا است. از سوی دیگر این دو روش از مدت ها پیش بوده است.
توپ‌‌‌‌های کوچک پیلاتس سطح عمیقی از ابعاد درونی بدن را تحریک می‌کند. این فعالیتها ارتباط عمیقی با افزایش تقویت عضلات شکمی و سطح وسیعی از ستون فقرات را تقویت می‌کند و این در حالی است که سیستم ایمنی بدن را نیز ثابت نگه می‌دارد. و همچنین میتوان از آن در تمرینات سخت تر ستون فقرات نظیر رول بک حمایت کند و بخش‌‌‌‌های محدودی از بدن شما بنا به درخواست نیازی که دارید می‌تواند حمایت کند.
توپ کوچک می‌تواند بین دو زانو قرار گیرد، می‌تواند زیر شانه‌‌‌‌های کتف، زیر لگن و آرنجها و در حالی که دمر بر روی زمین دراز کشید اید توپ در زیر پاها می‌تواند مرتبا جا به جا شود و در حال تغییر باشد. روال کار بر این است که این تمرینات بر روی یک زیرانداز باید انجام شود.
من همیشه به عنوان بخشی از برنامه کاری از زیرانداز و توپ کوچکی برای تمام سطوح استفاده می‌کنم.
برای مراجعه کنندگان مبتدی این یک روش عالی برای درگیر کردن عضلات داخلی بدن و همچنین مرکز بدن را به تحرک وا می‌دارد و حرکت را تثبیت می‌کند و برای مراجعه کنندگان پیشرفته نیز علاوه بر درگیر کردن هسته درونی بدن قدرت درونی را نیز افزایش می‌دهد.
توپ‌‌‌‌های کوچک پیلاتس برای تمام سطوح متفاوت عمل می‌کند از مبتدی و پیشرفته برنامه‌‌‌‌های مشخص شده ای وجود دارد. مربی توپ‌‌‌‌های کوچک پیلاتس برنامه ای را که تهیه کرده به روش آرامی آن را جلو می‌برد و انجام حرکات ورزشی از سطح یک به سطح پنج برای هر کدام از سطوح برنامه خاصی تهیه و ارائه می‌شود.
برای اطمینان از اینکه این توپ‌‌‌‌های پیلاتس برای انجام تمرینات به اندازه کافی پر باد هستند می‌توان با نوک انگشتان دست ضربه محکمی به آنها وارد آورد که از جنس توپ‌‌‌‌های نرم باشد. به مردم باید هشدار داده شود زیرا که اغلب مردم از توپ‌‌‌‌های پلاستیکی سفت و محکم استفاده می‌کنند که خروج هوا به بیرون از این نوع توپ غیر ممکن است در بعضی مواقع می‌تواند در تمرینات نظیر رده‌‌‌‌های بالا که ذکر شد بر گردن تاثیر منفی بگذارد و سلامت آنان را به خطر بیاندازد.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.