menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب آزمون‌‌‌‌‌های سنجش آمادگی جسمانی، مهارتی و روانی | انتشارات حتمی, چاپ چهارم 1396 ,

نا موجود
آزمون‌‌‌‌‌های سنجش آمادگی جسمانی، مهارتی و روانی
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب آزمون‌‌‌‌‌های سنجش آمادگی جسمانی، مهارتی و روانی
...
کتاب آزمون‌‌‌‌‌های سنجش آمادگی جسمانی، مهارتی و روانی | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ چهارم 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1396
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
89,900 تومان
معرفی کتاب

کتاب آزمون‌‌‌‌‌های سنجش آمادگی جسمانی، مهارتی و روانی ورزشکاران نخبه رشته‌‌‌‌‌های مختلف ورزشی توسط جمعی از متخصصین علوم ورزشی نوشته شده است. نویسندگان کتاب عبارتند از: دکتر عباسعلی گائینی، رضا قراخانلو، محمدرضا کردی، محمد حسین علیزاده، محمد کاظم واعظ موسوی، مجید کاشف و حمید رجبی. کتاب به همت انتشارات حتمی در سال 1396 به چاپ چهارم خود رسیده است.
موضوع: تربیت بدنی- فیزیولوژی - آمادگی جسمانی
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1396
شابک: 9786005751345
تعداد صفحات: 360
وزن: 550 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

به طور منطقی هدف هر پژوهش اصیلی که انجام می‌شود، رفع یک نیاز و حل یک مشکل است. محتوای اصلی کتاب حاضر حاصل پژوهشی است که برای رفع مشکل فقدان آزمون‌‌‌‌های اختصاصی برای ارزشیابی آمادگی قهرمانان اجرا شد. او به بیان دقیق تر در جریان آماده سازی ورزشکاران نخبه کشور، یکی از مراحل غیرقابل انکار در مراحل مختلف دوران آماده سازی ارزشیابی عملکرد قهرمانان است که تحقق آن با اجرای آزمون‌‌‌‌های مربوطه امکان پذیر است. نیک می‌دانیم که تا چندی پیش توجهی به تدارک و استفاده از این آزمون ها به عنوان ابزار اصلی معطوف نبود. خوشبختانه با رشد علمی که در دانشگاه ها و به طور کلی جامعه ورزش ایران اسلامی مشاهده می‌شود، به مرور و به طور پراکنده نسبت به مفاهیمی نظیر علم تمرین، ارزشیابی عملکرد، آزمون، هنجار (نرم) توجه شده است. مؤلفان کتاب حاضر، حسب وظیفه خود بر آن شدند تا آزمون‌‌‌‌های مربوط به ارزشیابی آمادگی‌‌‌‌های جسمانی، مهارتی و روانی ورزشکاران نخبه را تدوین نمایند. امید است مسئولان ورزش کشور به ویژه فدراسیون‌‌‌‌های ورزشی با تقویت تفکر برنامه ای و حمایت از فرآیند علمی شدن ورزش، مربیان و ورزشکاران مربوطه را در جهت استفاده و بهره برداری از محتوای این کتاب ترغیب و حمایت نمایند تا ان شاء الله ورزش قهرمانی کشور در راستای رشد و ارتقاء و کسب افتخارات ملی و گام‌‌‌‌های استوارتری را در عرصه رقابت‌‌‌‌های بین المللی و جهانی بردارد.
در خاتمه به نکاتی که در مورد نحوه بهره برداری و استفاده از مطالب این کتاب باید مورد توجه قرار گیرد، اشاره می‌شود. نتایج در سه بخش جداگانه و تحت عناوین زیر عرضه شده است:
بخش اول: آزمون‌‌‌‌های آمادگی جسمانی
بخش دوم: آزمون‌‌‌‌های آمادگی مهارتی
بخش سوم: آزمون‌‌‌‌های آمادگی روانی
هر بخش نیز تقسیم بندی داخلی دارد که تلاش شده است تا با تقسیم بندی سایر بخش ها همخوانی داشته باشد. به هر حال برای یافتن مطالب مربوط به یک رشته خاص لازم است با مراجعه به فهرست عناوین هر بخش اقدام شود زیرا با توجه به اهمیت بیشتر ماهیت آزمون ها (جسمانی، مهارتی، روانی) نسبت به رشته‌‌‌‌های ورزشی، جمع بندی و تمرکز سه دسته آزمون برای هر رشته ورزشی به عهده خواننده گذاشته شده است. برای مطالعه بیشتر منابع هر فصل از هر بخش نیز در پایان همان فصل ارائه شده است تا از آشفتگی احتمالی پیشگیری شود. در خصوص گویایی تصاویر و تبدیل واحدها نیز حداکثر تلاش به عمل آمده ولی چنانچه نقصی وجود دارد به دلیل کمبود فرصت و ضرورت انتشار سریع تر این کتاب بوده است که پوزش خواسته می‌شود.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.