menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب روش پژوهش در علوم ورزشی | افسانه شمشکی | انتشارات حتمی ,

نا موجود
کتاب روش پژوهش در علوم ورزشی | افسانه شمشکی | انتشارات حتمی
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب روش پژوهش در علوم ورزشی
...
کتاب روش پژوهش در علوم ورزشی | افسانه شمشکی | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ سوم 1397
رنگ و مدل کالا
چاپ سوم 1397
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
24,900 تومان
معرفی کتاب

از جمله کتاب‌‌‌‌های چاپ شده در زمینه روش تحقیق تربیت بدنی کتاب روش پژوهش در علوم ورزشی نوشته افسانه شمشکی عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه الزهرا است که توسط انتشارات حتمی چاپ شده است. این کتاب تاکنون سومین چاپ آن که مربوط به سال 1397 است، وارد بازار شده است.
موضوع: تربیت بدنی - آمار، سنجش و روش تحقیق - روش تحقیق

نوع جلد: شومیز

قطع: وزیری

نوبت چاپ: 3

سال چاپ: 1397

شابک: 9786006904306

تعداد صفحات: 136

وزن: 190 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

اندیشیدن از سرشت آدمی بر می‌خیزد و امری طبیعی به نظر می‌رسد. اما درست اندیشیدن به هدایت، آموزش و تمرین نیاز دارد. پیشرفت دانش و چند شاخه شدن آن، مسائل و مشکلات جدیدی را در ذهن انسان به وجود آورده که برای یافتن راه حل آنها به ابزار و روش‌‌‌‌های پژوهشی گوناگونی نیاز دارد. یکی از شاخه‌‌‌‌های علوم که پیشرفت شگرفی داشته، علوم ورزشی است که با توجه به ایجاد رشته ها و گرایش‌‌‌‌های مختلف در این حیطه، روش‌‌‌‌های پژوهشی ویژه ای نیز نیاز دارد. از این رو سعی شده در این کتاب، ضمن ارائه اصول مقدماتی هر پژوهش، شیوه‌‌‌‌های پژوهشی با تاکید بر جنبه‌‌‌‌های پژوهش‌‌‌‌های کاربردی ارائه شود.
این کتاب به عنوان یک کتاب درسی برای درس روش پژوهش ویژه دانشجویان علوم ورزشی تدوین شده است و انواعی از روش ها و مراحل انجام یک پروژه پژوهشی را با رعایت اصول و چارچوب پژوهشی رایج مورد بررسی قرار میدهد.
هدف از نگارش این کتاب کمک به درک بهتر دانشجویان دوره‌‌‌‌های تحصیلی مختلف، از فرایند پژوهش و به ویژه ایجاد توانمندی در انجام پژوهش برای دروس پایان نامه و رساله دکتری است. همچنین سعی شده است که ضمن مرتبط بودن مطالب ارائه شده با سرفصل درس روش پژوهش، هدایتگر روند اجرای پژوهش‌‌‌‌های مربوط به پایان نامه ورساله باشد. هدف اصلی نویسنده، تهیه یک کتاب درسی بود که یادگیری آن برای دانشجویان آسان باشد. به همین منظور تلاش شد تا از افزایش حجم کتاب با مطالب غیر ضروری و خارج از سرفصل درسی خودداری شود.
به درستی کتاب حاضر خالی از کاستی نخواهد بود. از این رو از صاحب نظران انتظار دارد بزرگواری فرموده و نگارنده را از کاستی‌‌‌‌های آن آگاه سازند، تا در چاپ‌‌‌‌های بعدی، مطالب پربارتر شود.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.