menuordersearch
behtarinketab.com

کتاب کمک های اولیه در ورزش و پیشگیری از آسیب | انتشارات حتمی , چاپ چهارم 1396 ,

نا موجود
کمک های اولیه در ورزش و پیشگیری از آسیب
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید ، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب کمک های اولیه در ورزش و پیشگیری از آسیب
...
کتاب کمک های اولیه در ورزش و پیشگیری از آسیب | انتشارات حتمی
(0)
(0)
چاپ چهارم 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1396
تعداد عدد
قیمت کالا
39,900 تومان
معرفی کتاب

نویسندگان کتاب کمک های اولیه در ورزش و پیشگیری از آسیب (با تاکید بر ورزش های رایج) رونالد پی. پفیفر، آلتون تیگرسون و نیکولاس اف. پالمیر هستند. کار ترجمه کتاب را دکتر امیرحسین براتی، محمد یادگاری پور و امین کلانی انجام داده اند. این کتاب در زمینه آسیب شناسی و حرکات اصلاحی زیرشاخه کمک های اولیه توسط انتشارات حتمی به چاپ رسیده است.
موضوع: تربیت بدنی - آسیب شناسی و حرکات اصلاحی - کمک های اولیه
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1396
شابک: 9786003550469
تعداد صفحات: 182
وزن: 180 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

اهمیت حضور فعال و مستمر گروه پزشکی و افراد صلاحیت دار در کنار تیم های ورزشی در پیشگیری از آسیب وارده به ورزشکاران بر کسی پوشیده نیست. در سالهای اخیر توجه به سلامت ورزشکاران و تربیت نیروی متخصص جهت درمان و جلوگیری از آسیب های وارده در زمین ورزش فزونی یافته است. سازمان های ورزشی بخوبی دریافته اند که علاوه بر سرمایه گذاری در حوزه افزایش عملکرد ورزشی می بایست ساز و کاری را نیز در دست داشت که بر طبق آن بتوان به موقع و در اسرع وقت به ورزشکار آسیب دیده کمک رسانی نمود. خوشبختانه در دهه اخیر گرایش های تحصیلی در زمینه پزشکی و غیر پزشکی از جمله تربیت بدنی گسترش یافته است که یکی از موضوعات مهم آن پیشگیری از آسیب های ورزشی است. افرادی که تمایل به فعالیت در کنار زمین های ورزشی را دارند نیاز مبرم به اطلاعات این کتاب دارند. کتاب حاضر در زمینه کمکهای اولیه با رویکرد در محیطهای ورزشی است. از این رو مطالعه آن را به تمامی پزشکیاران ورزشی، پزشکیاران و افرادی که تمایل به امور امدادگری در میادین ورزشی را دارند پیشنهاد می کنیم.

نمودار تغییر قیمت
logo-samandehi
با ما در تماس باشید
کاربران عزیز
با سلام،احتراما به دلیل انبارگردانی و تغییر قیمت برخی کالاها، تا اطلاع ثانوی تمامی محصولات ناموجود شده است. زمان احتمالی فعالیت مجدد اول آبان ماه 1399 می باشد.

باسپاس از همراهی شما