menuordersearch
behtarinketab.com

قیمت و خرید کتاب طراحی جداول مسابقات ورزشی | رسول نوروزی سید حسینی | انتشارات حتمی ,

نا موجود
کتاب طراحی جداول مسابقات ورزشی | رسول نوروزی سید حسینی | انتشارات حتمی
کاربر گرامی در صورتی تمایل دارید، هنگام تغییر وضعیت این کالا به شما اطلاع رسانی گردد. تظیمات را تکمیل نمایید.
اطلاع رسانی در وضعیت:اطلاع رسانی از طریق:


اطلاع رسانی

 کتاب طراحی جداول مسابقات ورزشی
...
کتاب طراحی جداول مسابقات ورزشی | رسول نوروزی سید حسینی | انتشارات حتمی
(1)
(0)
چاپ چهارم 1396
رنگ و مدل کالا
چاپ چهارم 1396
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
39,900 تومان
معرفی کتاب

کتاب طراحی جداول مسابقات ورزشی در زمینه مدیریت ورزشی شاخه مدیریت رویداد و اجرای مسابقات توسط جان بایل نوشته شده است. زحمت ترجمه فارسی کتاب را دکتر رسول نوروزی سیدحسینی کشیده اند و موسسه انتشارات حتمی تاکنون چهار بار این کتاب را چاپ نموده است.

موضوع: تربیت بدنی - مدیریت ورزشی - مدیریت رویداد و اجرا مسابقات
نوع جلد: شومیز
قطع: وزیری
نوبت چاپ: 4
سال چاپ: 1396
شابک: 9786003550773
تعداد صفحات: 198
وزن: 290 گرم

راهنمای خرید کتاب

پیشگفتار کتاب

با استفاده از این کتاب و همچنین وب سایت ضمیمه شده، شما می‌توانید پیچیده ترین مسابقات و لیگ‌‌‌‌های ورزشی را به نحو مطلوبی برگزار کنید. در متن کتاب فرایند‌‌‌‌های طراحی جداول و بیش از 50 فرم رونوشت آماده برای جداول مسابقات ورزشی ارائه شده است. در وب سایت ضمیمه شده، بیش از 2900 قالب آماده طراحی شده است که صفحات ضمیمه شده به این قالب ها به بیش از 15000 صفحه می‌رسد که با اندک زمانی شما می‌توانید آنها را بر اساس اطلاعات خودتان کامل کنید. این قالب ها به آسانی قابل پرینت گرفتن هستند و همچنین می‌توان از آنها به صورت آنلاین در وب سایت ها استفاده نمود. برای سازماندهی و اجرای کار آمد مسابقات، شما به عنوان میزبان مسابقات باید قادر باشید که برنامه‌‌‌‌های اجرایی و جداول مسابقات را به بهترین شکل ممکن آماده کنید.

خواه شما یک معلم تربیت بدنی، یک مربی، یک مدیر ورزشی، و یا مسئول برگزاری مسابقات درون آموزشگاهی و حتی مسئول برگزاری و سازماندهی یک لیگ مسابقات محلی باشد، باید از جداول مسابقات و لیگ‌‌‌‌های ورزشی برای اجرای بازی ها در بین افراد شرکت کننده استفاده کنید. بدون شک شما بسیاری از مشکلات و سختی‌‌‌‌های مرتبط با سازماندهی و مشارکت در مسابقات و لیگ‌‌‌‌های ورزشی را تجربه کرده اید. این مشکلات و سختی ها شامل مواردی نظیر کنار کشیدن یک تیم یا بازیکن در آخرین لحظات پیش از شروع بازی ها، بازی کردن دو تیم یا بیش از دو تیم در یک زمینی که برای آنها تعیین نشده است، و یا استفاده ناصحیح از جداول مسابقات به گونه ای است که تیم‌‌‌‌های (بازیکنان) ضعیف خیلی زود از دور مسابقات حذف شده و یا مسابقات و بازی ها بیش از حد طولانی شود. گاهی اوقات نیز ممکن است که شما به خاطر زمان بر بودن، از یک سیستم سازماندهی شده استفاده نکنید.

این کتاب و جداول قرار داده شده در وب سایت، تا حد بسیار زیادی این مشکلات را مرتفع کرده و از چندین طریق به شما کمک خواهد کرد. رایج ترین شیوه‌‌‌‌های طراحی جداول مسابقات ورزشی در این کتاب ارائه شده است که عبارتند از : جدول تک حذفی، جدول دو حذفی، جدول چند سطحی، چهار نوع متفاوت از جداول دوره ای، و چندین نوع از جداول گسترش یافته نظیر نردبانی و هرمی.

در بخشی از هر فصل این کتاب، نحوه استفاده از قالب‌‌‌‌های آماده جداول آن فصل که در وب سایت ضمیمه شده قرار دارد(که 2900 قالب آماده بوده و برای استفاده از آنها نیاز به داشتن گذر واژه است)، تشریح شده است.

در فصل اول نقاط ضعف و قوت اصلی هر یک از جداول مسابقات ورزشی تشریح شده است. این فصل به شما در انتخاب نوع جدولی که به بهترین وجه بتواند اهداف شما را از برگزاری مسابقات محقق کند، کمک می‌کند. زمانی که مناسب ترین نوع جدول را انتخاب کردید، به آسانی به فصل مربوط به آن جدول مراجعه کرده و نحوه استفاده از آن را فرا گرفته و از طریق مراجعه به وب سایت نیز می‌توانید از قالب‌‌‌‌های آماده استفاده کنید. از این طریق کار شما برای طراحی جداول مسابقات به میزان بسیار زیادی ساده خواهد شد.

از فصل دوم تا هفتم، جزئیات مربوط به طراحی و اجرای این جداول مسابقات شرح داده شده است. نمودار‌‌‌‌های سیدینگ برای کسب اطمینان از چیدمان صحیح تیمها و داشتن بهترین کیفیت بازی ها ارائه شده است. در نهایت، برگه‌‌‌‌های طراحی جداول مسابقات و برنامه‌‌‌‌های اجرایی بازی ها در مکان‌‌‌‌های مسابقات که مرتبط با تعداد مکانها و شرکت کنندگان است، ارائه شده است. پس از اینکه یک جدول مسابقات را انتخاب نمودید، رتبه بندی شرکت کنندگان باید به صورت کامل انجام شده و نام شرکت کنندگان باید در برگه‌‌‌‌های جداول مسابقات بر اساس جدول سیدینگ قرار داده شود و پس از انجام این مراحل، جداول طراحی شده آماده اجرا هستند. با انجام صحیح این اقدامات، برگزاری مسابقات شما به سرعت و سادگی و همچنین مشکلات بسیار کمتری انجام خواهد شد.

در فصل هشتم فرایند‌‌‌‌های تعیین سیدها و استراحتها تشریح شده است. روش‌‌‌‌های امتیاز دهی برای بسیاری از ورزش ها و مسابقات ورزشی در فصل نهم ارائه شده است. در نهایت، در فصل دهم توصیه ها و رهنمودهایی برای نحوه برنامه ریزی و اجرای مسابقات ارانه شده است و در آخر برای شما آرزوی موفقیت در اجرای نقش مدیر مسابقات را دارم.

logo-samandehi
با ما در تماس باشید
انتشارات علم و حرکت:
سه راه طالقانی، خ خواجه نصیر طوسی، خ شهید محمدعلی مقدم، پلاک 79، طبقه سوم

در صورتی که از طریق سایت موفق به خرید نشدید، با شماره تلفن 09194443263 از طریق واتساپ با من در ارتباط باشید.